טיפ על חידוש אמבטיה ישנה

 

אמבטיה לפני חידוש !!!

טיפ קטן על הדרך, לא להפוך את האמבטיה ליציאת ביוב מים של מכונת כביסה.

כמו שאתם רואים בצילום בצד ימין בחלק העליון של האמבטיה מצאו פתרון לצינור של מכונת כביסה !!!

 

10569157 10204211832721195 522676184 n

חידוש אמבטיה ישנה

עד כמה ניתן לחדש אמבטיה ישנה?

שירותי חידוש שונים מסופקים לנו לגבי לא מעט מוצרים. היום אנו יכולים לראות כיצד גם חידוש אמבטיה ישנה הוא דבר אפשרי. אך נשאלת שאלה לגיטימית מצדם של לקוחות פוטנציאליים רבים בכל הקשור לשירות מעין זה. שאלה זו נוגעת להיקף החידוש שממנו ניתן ליהנות. כלומר, האם החידוש הוא רק קוסמטי (אם נגדיר כך תיקונים חיצוניים שאינם מאריכים את חיי האמבטיה הישנה) או שמדובר בפתרון יסודי.

ברגע שמדובר על שירות רציני של בעל מקצוע מנוסה, קל מיד להבין עד כמה חידוש אמבטיה ישנה הוא מהלך איכותי ומועיל ביותר. זאת מאחר ומי שמנוסה בתחום זה ומבין היטב את הצרכים של לקוחותיו מציע חידוש איכותי המבוצע בצורה מקצועית ביותר. כך, תוך שילוב של חומרים, טכניקה, כלים וניסיון נהנה כל בעל בית או דירה מאמבטיה מחודשת מרשימה ועמידה.

המשך קריאה: חידוש אמבטיה ישנה

מתי מגיע הצורך של חידוש אמבטיות ישנות ?

למרות שאנו עצמנו לא בעלי מקצוע בתחום של חידוש אמבטיות, הרי שאם אנו ערניים דיינו, אנו בהחלט יכולים להחליט על הרגע הנכון שבו חייבים כבר לטפל באמבטיה שלנו. חשוב לזכור שלא כדאי לחכות לרגע שבו נוצר שבר גדול או פגיעה שאי אפשר לטפל בהם. היום כבר אפשר להיות בטוחים שאיש מקצוע רציני יכול להציע טיפול ייחודי בעת חידוש אמבטיות ישנות, ובכך למנוע את פירוק האמבטיה הישנה, קניית אחרת במקומה, ותשלום מכובד ביותר למי שיתקין אותה (לעתים כחלק מעבודות שיפוץ ארוכות).

המשך קריאה: מתי מגיע הצורך של חידוש אמבטיות ישנות ?

עד כמה ניתן לחדש אמבטיות

בודקים את האמבטיה הישנה
כיום אנו יכולים לראות כי לא מעט ישראלים הבינו שיש מה לעשות עם אמבטיות ישנות ששירתו אותם כל כך טוב בעבר. לא מדובר באיזה קשר רגשי לאמבטיה המתיישנת אלא שדווקא הרצון להמשיך ליהנות משירותיה מבלי לחשוש שהתקנת אמבטיות חדשות יכולה להיות מאוד לא מספקת היא זו שמדגישה לרבים עד כמה כדאי לשמור על האמבטיה הישנה. חשוב להבין כי בעולם המתקדם של היום קיימות טכניקות מוכחות שמאפשרות לשדרג כל אמבטיות שהן ולהחזיר אותן למצב שבו הן יכולות לשרת את דיירי הבית בצורה מצוינת ולטווח זמן ארוך.

המשך קריאה: עד כמה ניתן לחדש אמבטיות

חידוש אמבטיה ומידע נוסף

ניקוי אמבטיה - מהיום אפשר ליהנות מאמבטיה נקייה בצורה מדהימה. זאת בזכות ניקוי יסודי וחיטוי שמעניקים סביבה היגיינית לרחוץ בה.

חידוש קרמיקה - הקרמיקה הישנה כבר לא תציג מראה לא נעים. עבודות החידוש של צ'יבי אמבטיות יוצרות מראה מלא חן ורעננות.

עובש באמבטיה – יש פתרון יסודי ומוכח לבעיות העובש באמבטיה תוך הקפדה על יצירת סביבה בריאה יותר והנאה מושלמת מאמבטיה ללא עובש.

המשך קריאה: חידוש אמבטיה ומידע נוסף

10 סיבות למה לעשות חידוש אמבטיות

1. הזמן עושה את שלו – על כל פריט שאנו קונים מופעלים לבסוף כוחות הזמן ולאחר תקופה מסוימת הוא מתחיל להיראות לא הכי טוב בעולם, בלשון המעטה, ולעתים אף הופך לבלתי שמיש. חידוש אמבטיות ע"י איש מקצוע איכותי מחזיר לאמבטיה את המראה והחוזק שהיו בעבר ומאפשר לחזור ולהשתמש בה מבלי להתייחס יותר לפגעי הזמן השונים.

2. השפעתה של הרטיבות – מים ורטיבות הם דברים שיכולים לעשות שמות בכל פריט שהוא, ולא משנה עד כמה הוא מיוצר בצורה חזקה ועמידה. לכן בחדר אמבטיה שהוא חדר המאופיין בלחות וברטיבות רבה, ניתן לראות כיצד ללא חידוש אמבטיה היא פשוט תיכנע בסופו של דבר ללחות העצומה ותציג מראה דהוי, עם עובש ופטריות, שאינו נעים כלל.

3. המפגעים ההיגייניים – תוצאה נוספת של לחות היא מפגעים בריאותיים כמו בקטריות רבות המוצאות מקום נהדר לגדול ולהתפתח, כשאנו לא ממש יכולים לראות את ההתפתחות העצומה שלהן ללא בדיקה רצינית. חידוש אמבטיה ע"י צ'יבי אמבטיות מבוצע בצורה ייחודית מאחר ויש הקפדה מדוקדקת ביותר על חיטוי האמבטיה ולא רק על ניקיון בסיסי שלה.

המשך קריאה: 10 סיבות למה לעשות חידוש אמבטיות

5 סיבות מדוע לשמור על האמבטיה שלכם ולבצע חידוש אמבטיות

היום לא מייצרים כמו פעם
מי שהקשיב לאדם מבוגר המדבר על מוצרי בני קיימא שונים יכול היה לשמוע לא אחת את המשפט "היום כבר לא מייצרים כמו פעם". אז מבלי לפגוע בכבודם ובשמם של יצרני אמבטיות שונים בעולם כולו חשוב לציין עד כמה חידוש אמבטיות הוא מהלך מצוין היום, בגלל המשפט המפורסם הנ"ל. אין ספק כי הרצון לחסוך בעלויות בצורה לגיטימית מביא לכך שלעתים מסתובבים להם בשוק מוצרים שאולי נחשבים לזולים אך האיכות שלהם די מוטלת בספק. חידוש אמבטיות יכול למנוע מצב שבו רוכשים אמבטיה חדשה ולאחר ההתקנה מגלים שהיא די ממוצעת, בלשון המעטה.

המשך קריאה: 5 סיבות מדוע לשמור על האמבטיה שלכם ולבצע חידוש אמבטיות

במה יכול לעזור לנו חידוש אמבטיה

ישראלים רבים הכירו בשנים האחרונות את העבודות החשובות של חידוש אמבטיה. זאת מאחר ובאופן די ברור רבים אינם רוצים לראות כיצד הבית או הדירה שלהם מתמלאים רעשי שבירות והררי הריסות. חידוש אמבטיה מאפשר לכמעט כל בעל בית או דירה להפוך את חדר האמבטיה למקום הרבה יותר נעים להיכנס אליו. זאת תוך הקפדה על השארת כל הפריטים במקום ושימוש באמצעים מתקדמים על מנת לחדש את המראה ואת העמידות של אמבטיה מסוימת או אפילו של חרסינות וכיורים שונים.

המשך קריאה: במה יכול לעזור לנו חידוש אמבטיה

צ'יבי אמבטיות מציע את ה'מייק-אובר' המושלם לאמבטיה שלכם כאן תכירו את הדרך החדשנית והקלה ביותר ליהנות מחדש מהאמבטיה הישנה שלכם

276815 187498797966095 1452105021 n