איך לשמר את האמבטיה

לא קשה להגיד שהאמבטיה שלנו היא אחד הדברים החשובים שיש לנו בחיים. ברגע שאנו רוצים לא רק להתנקות אלא גם להרגיש נוח יותר או להתפנק, חדר האמבטיה הוא זה שאליו אנו הולכים תוך ציפייה גבוהה להנאה מלאה. לכן חשוב לדעת גם איך לשמר את האמבטיה כדי שהיא תמשיך לגרום את ההנאה שאנו מבקשים לא רק בעתיד הקרוב אלא גם בעוד לא מעט שנים בעתיד. דבר זה אפשרי לא רק ע"י ניקוי נכון של האמבטיה בצורה עקבית, אלא גם ע"י ציפוי אמבטיה איכותי שצריך להיות מבוצע אך ורק ע"י איש מקצוע מנוסה.

יש כבר לא מעט בתים ודירות בישראל שבהם נעשה ציפוי אמבטיה איכותי מאוד. ציפוי זה מבוצע ע"י איש מקצוע שמכיר היטב את התחום המיוחד הזה כשהוא בודק בצורה מעמיקה את מצבה של כל אמבטיה ישנה ומציע דרך מרשימה לחידוש ולרענון שלה. כך משמרים אמבטיית פח, או אמבטיית יציקה ואפילו אמבטיות אקריליות בזכות תהליך ציפוי מקצועי. מדובר בתהליך שבו נעשה שימוש בחומר צבע מתקדם כדי שיאפשר שימוש מלא באמבטיה בין אם רוצים להתרחץ בה במהירות ובמיוחד אם רוצים לטבול זמן או רב או לארגן אמבטיית פינוק לילדים קטנים.

תיקון של חלקים פגועים באמבטיה ישנה, חיטוי של משטח הצביעה, ליטוש והכנה לצביעה עם מספר רב של שכבות צבע ייחודי, הם רק חלק מהדברים שמבצע איש מקצוע מיומן בדרך להצגה מרשימה של ציפוי אמבטיה. כך יכול כל בעל נכס וכל דייר ליהנות עוד שנים רבות מאמבטיה ששומרה בצורה רצינית. זאת כאמור מעבר לשימוש בחומרי ניקוי מתאימים ולניקוי שוטף, תרתי משמע. צעד חכם זה מתברר ככדאי עבור לא מעט בעלי אמבטיות ישנות בישראל, ולכן זה לא מפתיע לראות כיצד הביקוש לציפוי אמבטיות הוא גדול בימינו.

 

צ'יבי אמבטיות מציע את ה'מייק-אובר' המושלם לאמבטיה שלכם כאן תכירו את הדרך החדשנית והקלה ביותר ליהנות מחדש מהאמבטיה הישנה שלכם

276815 187498797966095 1452105021 n