טיפ על חידוש אמבטיה ישנה

 

אמבטיה לפני חידוש !!!

טיפ קטן על הדרך, לא להפוך את האמבטיה ליציאת ביוב מים של מכונת כביסה.

כמו שאתם רואים בצילום בצד ימין בחלק העליון של האמבטיה מצאו פתרון לצינור של מכונת כביסה !!!

 

10569157 10204211832721195 522676184 n

חידוש אמבטיה ישנה

עד כמה ניתן לחדש אמבטיה ישנה?

שירותי חידוש שונים מסופקים לנו לגבי לא מעט מוצרים. היום אנו יכולים לראות כיצד גם חידוש אמבטיה ישנה הוא דבר אפשרי. אך נשאלת שאלה לגיטימית מצדם של לקוחות פוטנציאליים רבים בכל הקשור לשירות מעין זה. שאלה זו נוגעת להיקף החידוש שממנו ניתן ליהנות. כלומר, האם החידוש הוא רק קוסמטי (אם נגדיר כך תיקונים חיצוניים שאינם מאריכים את חיי האמבטיה הישנה) או שמדובר בפתרון יסודי.

ברגע שמדובר על שירות רציני של בעל מקצוע מנוסה, קל מיד להבין עד כמה חידוש אמבטיה ישנה הוא מהלך איכותי ומועיל ביותר. זאת מאחר ומי שמנוסה בתחום זה ומבין היטב את הצרכים של לקוחותיו מציע חידוש איכותי המבוצע בצורה מקצועית ביותר. כך, תוך שילוב של חומרים, טכניקה, כלים וניסיון נהנה כל בעל בית או דירה מאמבטיה מחודשת מרשימה ועמידה.

המשך קריאה: חידוש אמבטיה ישנה

מתי מגיע הצורך של חידוש אמבטיות ישנות ?

למרות שאנו עצמנו לא בעלי מקצוע בתחום של חידוש אמבטיות, הרי שאם אנו ערניים דיינו, אנו בהחלט יכולים להחליט על הרגע הנכון שבו חייבים כבר לטפל באמבטיה שלנו. חשוב לזכור שלא כדאי לחכות לרגע שבו נוצר שבר גדול או פגיעה שאי אפשר לטפל בהם. היום כבר אפשר להיות בטוחים שאיש מקצוע רציני יכול להציע טיפול ייחודי בעת חידוש אמבטיות ישנות, ובכך למנוע את פירוק האמבטיה הישנה, קניית אחרת במקומה, ותשלום מכובד ביותר למי שיתקין אותה (לעתים כחלק מעבודות שיפוץ ארוכות).

המשך קריאה: מתי מגיע הצורך של חידוש אמבטיות ישנות ?

עד כמה ניתן לחדש אמבטיות

בודקים את האמבטיה הישנה
כיום אנו יכולים לראות כי לא מעט ישראלים הבינו שיש מה לעשות עם אמבטיות ישנות ששירתו אותם כל כך טוב בעבר. לא מדובר באיזה קשר רגשי לאמבטיה המתיישנת אלא שדווקא הרצון להמשיך ליהנות משירותיה מבלי לחשוש שהתקנת אמבטיות חדשות יכולה להיות מאוד לא מספקת היא זו שמדגישה לרבים עד כמה כדאי לשמור על האמבטיה הישנה. חשוב להבין כי בעולם המתקדם של היום קיימות טכניקות מוכחות שמאפשרות לשדרג כל אמבטיות שהן ולהחזיר אותן למצב שבו הן יכולות לשרת את דיירי הבית בצורה מצוינת ולטווח זמן ארוך.

המשך קריאה: עד כמה ניתן לחדש אמבטיות

חידוש אמבטיה ומידע נוסף

ניקוי אמבטיה - מהיום אפשר ליהנות מאמבטיה נקייה בצורה מדהימה. זאת בזכות ניקוי יסודי וחיטוי שמעניקים סביבה היגיינית לרחוץ בה.

חידוש קרמיקה - הקרמיקה הישנה כבר לא תציג מראה לא נעים. עבודות החידוש של צ'יבי אמבטיות יוצרות מראה מלא חן ורעננות.

עובש באמבטיה – יש פתרון יסודי ומוכח לבעיות העובש באמבטיה תוך הקפדה על יצירת סביבה בריאה יותר והנאה מושלמת מאמבטיה ללא עובש.

חידוש חרסינות - החרסינות הישנות זוכות לחידוש מדהים וחסכוני ביותר שמשכיח לחלוטין את הוותק שלהן ואת כל מה שהן עברו במהלך השנים.

חידוש כיור/כיורים - אין צורך לפרק את הכיור אם רוצים ליהנות מכיור תקין ויפהפה. צ'יבי אמבטיות יצפה את הכיור בגוון שתרצו ובמחיר מצוין.

חידוש אמבטיה לבד - שילוב נכון בין חומרים מתאימים למיומנות רבה ממחיש את העובדה שחשוב לקבל מידע מקצועי ממי שמנוסה בחידוש אמבטיות.

חידוש חדר אמבטיה - שינוי אמיתי שמתמודד מצוין עם האבנית ועם הזיהומים השונים של חדר האמבטיה מחכה למחפשים חידוש ברמה גבוהה.

חדר אמבטיה קומפלט - צ'יבי אמבטיות לא שוכח אף פרט חשוב בדרך ליצירת חדר אמבטיה מרשים בגוונים מדהימים ובאיכות אמיתית.

חידוש אמבטיה אקרילית - מבחירת הגוון המתאים ועד לקבלת אמבטיה יפה הרבה יותר, התהליך המקצועי יוצר שביעות רצון רבה אצל כל בעלי האמבטיות האקריליות.

ציפוי אמבטיה ומידע נוסף על השירות של צ'יבי אמבטיות

הייחוד הרב ציפוי אמבטיה באמייל

ציפוי חדר אמבטיה – האפשרות המשתלמת והמושלמת לוותר על החלפת האמבטיה ובתוך זמן קצר ליהנות מאמבטיה מחודשת יפה ומהנה לשימוש ארוך טווח.

ציפוי אמבטיה מידע – בזכות צבע מיוחד בגוון שתבחרו צ'יבי אמבטיות ישנה את פני האמבטיה הישנה תוך ביצוע תיקונים נדרשים והכנות מסודרות.

ציפוי אמבטיה פינתית – מליטוש מקצועי דרך חיטוי איכותי ועד צביעה במספר רב של שכבות, האמבטיה הפינתית הולכת להיראות נהדר.

ציפוי אמבטיה שינוי גוון – צ'יבי אמבטיות מאפשר לכם לבחור את הגוון שמתאים לכם, כדי שהציפוי יהיה לא רק חזק ועמיד אלא גם מרשים ביותר.

ציפוי אמבטיה השוואת מחירים – השוואת מחירים תראה כי ציפוי איכותי יכול להגיע עד לכ-1,000 ₪ תוך שילוב חומרי עבודה איכותיים ורמת מקצועיות גבוהה.

ציפוי אמבטיה אפוקסי – אפוקסי – יתרונות האפוקסי מציגים צביעה איכותית ועמידה לאורך זמן בזכות התזה מקצועית שמבצע צ'יבי אמבטיות כבר שנים.

ציפוי אפוקסי – שילוב בין חומר חזק וגוונים לבחירה מאפשר לכל אחד ליהנות מאמבטיה אסתטית והיגיינית לשנים הבאות.

ציפוי אמבטיה בהתזה חמה ובשיטה בלעדית.

ציפוי אמבטיה ישנה – בתוך פרק זמן קצר יחסית תשכחו לגמרי איך נראתה האמבטיה הישנה שלכם, ותכנסו לרחוץ או לטבול באמבטיה מפנקת במיוחד.

ציפוי אמבטיה לבד - בין החומרים שנמכרים בשוק הישראלי יש בודדים שמאפשרים צביעה איכותית, ולכן חשוב להיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בעבודות ציפוי.

ציפוי אמבטיה לקוי – עבודה זולה ולא ממוקדת מונעת מלקוחות רבים אמבטיה שעברה את כל השלבים הנדרשים עד לרמת הציפוי הגבוהה שהיא צריכה.

ציפוי אמבטיה מומחה – המומחיות של צ'יבי אמבטיות מציגה לכם בגאווה עבודות של ניקיון, תיקונים, חיטוי, ליטוש, וגימור ברמה גבוהה עד לקבלת אחריות בכתב.

ציפוי אמבטיה מעולה – האמבטיה זוכה ל'מייק אובר' אמיתי בזכות בדיקות מקיפות, הכנה מתאימה וציפוי איכותי הטוב ביותר בישראל.

ציפוי אמבטיה מקצועי – כל פרט קטן זוכה להתייחסות מלאה ע"י צ'יבי אמבטיות על מנת להמחיש את ההבדל בין עבודת ציפוי מקצועית להרפתקה חובבנית.

ציפוי אמבטיה אחריות – אפשר להיות רגועים לאחר עבודות הציפוי בזכות אחריות אמיתית. כל זאת תוך שמירה על שימוש בחומרי ניקוי מתאימים ומניעת הזנחה ופגיעות מיותרות.

ציפוי אמבטיה פיברגלס – עבודה יסודית על כל אמבטיית פיברגלס היא דבר נחוץ שמשנה את האמבטיה ומאפשר שימוש מחודש ומלא בה.

ציפוי אקרילי לאמבטיות פח יציקה ואקרילי

ציפוי אמבטיה מפלסטיק – צ'יבי אמבטיות מבצע עבודות ציפוי ברמה גבוהה במיוחד בסוגי אמבטיות מחומרים שונים ובמגוון של גדלים.

סוגיי אמבטיות המתאימים לציפוי אמבטיה!

ציפוי אמבטיה אקרילי - 15 שכבות של צבע איכותי מותזות על האמבטיה כדי שהנאת השימוש והביטחון בכל רחצה יהיו מושלמים.

ציפוי אמבטיה יציקה - מהסרת שומנים יסודית ועד אטימת מכות וצביעה מדויקת, זהו הציפוי האיכותי ביותר שקיים כיום בשוק.

ציפוי אמבטיה פח – היום הרבה יותר קל ליהנות ממראה אחיד ויפה של האמבטיה לאחר ציפוי ברמת גימור מדהימה.

ציפוי אמבטיה בגוש דן – עבודות מקצועיות ללא פשרות וללא תחרות מחכות ללקוחות גוש דן הנעזרים בשירותיו של צ'יבי אמבטיות.

חומר לציפוי אמבטיה – רק התאמה מושלמת לכל סוג של אמבטיה תדגיש את האפשרות לתקן חורים, לצבוע בגוון שרוצים וליהנות משימוש נעים עוד שנים קדימה.

ציפוי אמבטיה עשה זאת בעצמך – לחומרים איכותיים ולפעולות הכנה שונות יש משמעות רבה כשרוצים לצבוע לבד את האמבטיה. חשוב ורצוי להתייעץ עם בעל מקצוע מנוסה בתחום זה.

ציפוי אמבטיה מחיר – כדי שהזול לא יעלה ביוקר חשוב מאוד להכיר את השילוב הנכון שמציג צ'יבי אמבטיות בין מחיר אטרקטיבי ובין אמינות ועבודה באיכות גבוהה ביותר.

ציפוי חרסינות – אין צורך להשתגע בהחלפת האריחים כשיכולים ליהנות מציפוי חרסינות מהיר ויפהפה מבלי לפרק את חדר האמבטיה ומבלי לתת לבלגאן להשתלט על הבית.

חיפוי אמבטיה – 'לוק' חדש מחכה לאמבטיה שלכם במהירות מרשימה תוך הקפדה על שלבים מקצועיים ויצירת תוצאה סופית איכותית.

ציפוי אמבטיה הצעת מחיר חינם – צלמו את האמבטיה שלכם ושלחו אותה אל צ'יבי אמבטיות ב'מייל' או לנייד. תוכלו גם ליצור קשר בנייד או דרך האתר ולקבל הצעת מחיר משתלמת ללא עלות.

ציפוי אמבטיות ישנות צ'יבי אמבטיות מתמחה בשירות של חידוש אמבטיות ישנות בצורה מקצועית יסודית.

h

IMG 3201

 

10 סיבות למה לעשות חידוש אמבטיות

1. הזמן עושה את שלו – על כל פריט שאנו קונים מופעלים לבסוף כוחות הזמן ולאחר תקופה מסוימת הוא מתחיל להיראות לא הכי טוב בעולם, בלשון המעטה, ולעתים אף הופך לבלתי שמיש. חידוש אמבטיות ע"י איש מקצוע איכותי מחזיר לאמבטיה את המראה והחוזק שהיו בעבר ומאפשר לחזור ולהשתמש בה מבלי להתייחס יותר לפגעי הזמן השונים.

2. השפעתה של הרטיבות – מים ורטיבות הם דברים שיכולים לעשות שמות בכל פריט שהוא, ולא משנה עד כמה הוא מיוצר בצורה חזקה ועמידה. לכן בחדר אמבטיה שהוא חדר המאופיין בלחות וברטיבות רבה, ניתן לראות כיצד ללא חידוש אמבטיה היא פשוט תיכנע בסופו של דבר ללחות העצומה ותציג מראה דהוי, עם עובש ופטריות, שאינו נעים כלל.

3. המפגעים ההיגייניים – תוצאה נוספת של לחות היא מפגעים בריאותיים כמו בקטריות רבות המוצאות מקום נהדר לגדול ולהתפתח, כשאנו לא ממש יכולים לראות את ההתפתחות העצומה שלהן ללא בדיקה רצינית. חידוש אמבטיה ע"י צ'יבי אמבטיות מבוצע בצורה ייחודית מאחר ויש הקפדה מדוקדקת ביותר על חיטוי האמבטיה ולא רק על ניקיון בסיסי שלה.

4. לעתים זה רק עניין של זהירות – מאחר וכולנו בני אדם הרי שגם אנו לא תמיד שמים לב ויכולים לנקות את האמבטיה בחומרי ניקוי מיוחדים שחשבנו שיעזרו לה להיראות טוב, אך למעשה חומרים אלו מעט הזיקו לה. לאחר חידוש אמבטיה איכותי עם חומרים מתקדמים המבוצע ע"י צ 'יבי אמבטיות תוכלו להיות הרבה יותר רגועים בכל הקשור לניקיונה.

5. כי לא צריך לזרוק את הישנה – מי אמר שצריך לזרוק אמבטיה ששירתה אתכם כל כך טוב במשך הרבה שנים?. התהליך המיוחד של חידוש אמבטיה מבוצע ע"י צ'יבי אמבטיות במקצועיות רבה, בעזרת חומרים מתקדמים, וע"י כלי עבודה איכותיים, כך שאין צורך לחשוב בכלל על פירוק האמבטיה והתקנת חדשה במקומה. האמבטיה שלכם עדיין מצוינת!

6. כי מגיע לכם להתחדש ולעצב – מגיע הזמן שבו כל בעל בית או דירה מעוניין לעצב לעצמו מראה מעט שונה בכדי "לראות קצת יותר חדש בעיניים". מי שמזמין שירות מקצועי של חידוש אמבטיה זוכה בתוך זמן קצר יחסית לראות כי מראה האמבטיה הינו מלא חיים כפי שהיה בעבר, ואף צבעה יכול להיות שונה מזה שהיה בעבר.

7. כי זה לא יקר – חשוב מאוד לדעת כי לא כל עבודה איכותית ומתקדמת חייבת לעלות הרבה כסף. באופן טבעי, מי שמגיע לביתכם ועליו לבצע מכלול עבודות שלם עוד בטרם הוא מתקין אמבטיה חדשה, הרי שאין ספק כי תהליך כזה יכול לעלות לא מעט כסף. אך חידוש אמבטיה הוא מהלך חדשני שאין בו שום צורך בפירוק האמבטיה, ולכן הוא זול הרבה יותר.

8. זה לוקח זמן קצר יחסית - די ברור כי מי ששומע על עבודות מסוימות המוצעות לו, יכול להעלות במוחו תמונה של שבירות, הרס, פירוקים, לכלוך, רעש, ומה לא. מחשבה נוספת המתלווה לאלו הקודמות היא זו שמצביעה על כך כי העבודות תימשכנה זמן רב. לכן חשוב לדעת כי חידוש אמבטיה הוא תהליך איכותי מאוד, ומהיר ביחס לכל עבודות שיפוץ רגילות.

9. זה מאריך את חיי האמבטיה – אמבטיה היא פריט חשוב מאוד בכל בית וחשוב שתהיה תקינה במשך כל הזמן שבו היא משרתת אותנו. לכן חשוב לבצע לעתים חידוש אמבטיה בכדי לתקן אותה, לשדרג אותה, ולשמור עליה. עבודות חידוש אמבטיה של צ'יבי אמבטיות מעניקים לאמבטיה עוד שנים רבות לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

10. כי בא לכם ליהנות מכל רחצה – בסופו של דבר אמבטיה היא המקום שבו אפשר להתפנק בסופו של יום מתיש וארוך. את זה כולנו יודעים, ולכן אם אנחנו זוכים לפינוק כל כך גדול שמעניקה לנו האמבטיה שלנו, אז מדוע לא נעניק גם לה פינוק מיוחד של חידוש אמבטיה מושלם ע"י צ'יבי אמבטיות, בכדי שהיא תוכל להמשיך לפנק אותנו בכל רחצה וטבילה.

חידוש אמבטיה

5 סיבות מדוע לשמור על האמבטיה שלכם ולבצע חידוש אמבטיות

היום לא מייצרים כמו פעם
מי שהקשיב לאדם מבוגר המדבר על מוצרי בני קיימא שונים יכול היה לשמוע לא אחת את המשפט "היום כבר לא מייצרים כמו פעם". אז מבלי לפגוע בכבודם ובשמם של יצרני אמבטיות שונים בעולם כולו חשוב לציין עד כמה חידוש אמבטיות הוא מהלך מצוין היום, בגלל המשפט המפורסם הנ"ל. אין ספק כי הרצון לחסוך בעלויות בצורה לגיטימית מביא לכך שלעתים מסתובבים להם בשוק מוצרים שאולי נחשבים לזולים אך האיכות שלהם די מוטלת בספק. חידוש אמבטיות יכול למנוע מצב שבו רוכשים אמבטיה חדשה ולאחר ההתקנה מגלים שהיא די ממוצעת, בלשון המעטה.

ניתן להחזיר לה את רמת ההיגיינה הגבוהה שהייתה לה
חשוב להבין שמהלך של חידוש אמבטיות יכול לטפל בבעיה שיכולה לחזור על עצמה במהירות בעת שמתקינים אמבטיה חדשה. חלק מביצוע עבודות של חידוש אמבטיות ע"י איש מקצוע רציני, כמו צ'יבי אמבטיות, הוא כזה שבו נערך חיטוי מקיף של האמבטיה בכדי להיפטר מבקטריות ששורצות להן מבלי שאנו רואים אותן בעין בלתי מזוינת. החלפת אמבטיה יכולה להעניק רק זמן קצר ללא בקטריות מאחר והן תגענה גם לאמבטיה החדשה.

אף אחד לא רוצה שבירות והרס בביתו
מאחר וכל אחד מאתנו עובד כל קשה במשך שעות רבות של היום הרי שגם כאן הנושא של חידוש אמבטיות יכול להציג יתרון חשוב ביותר. החלפת אמבטיה היא דבר שכרוך בשבירות ובהרס לא קטן שיכול גם להוביל לעבודות שיפוצים גדולות ויקרות יותר ממה שתכננתם. עבודות של חידוש אמבטיות אינן דורשות פירוק אלא רק פינוי של סבוניות או פריטים קטנים הנמצאים בחדר האמבטיה בכדי שאלו לא יפגעו מהחומרים המיוחדים שבהם משתמש איש מקצוע איכותי.

אין להתעלם מהחיסכון הכספי
אם כבר דיברו על הוצאות כספיות שיכולות להתרחב להן לפתע הרי שחשוב לדעת כי עבודות של חידוש אמבטיות הן מוגדרות ומדויקות, כך שאין הפתעות לא נעימות בשלבים שונים של העבודות. מעבר לכך אפשר גם להשוות את סך העלות של עבודות חידוש אמבטיות ולראות כי מדובר בחיסכון משמעותי אל מול כל עבודות שיפוץ מסורתיות הקשורות לפירוק, הריסה, רכישת אמבטיה חדשה, התקנה, חיפוי, וגימור.

המראה החדש שלה מזכיר רק דברים טובים
הנה היתרון החשוב ביותר שמגיע בזכות עבודות גימור מדויקות ומרשימות של בעל מקצוע איכותי המבצע עבודות של חידוש אמבטיות. צ'יבי אמבטיות ידוע בתחום של חידוש אמבטיות כבר שנים רבות, ואת מקומו כמוביל בתחום הוא קנה לעצמו לא רק בזכות השדרוג המשמעותי של עמידותה של כל אמבטיה שעליה הוא עבד אלא במיוחד גם בזכות עבודות הגימור של כל פרויקט חידוש אמבטיות שביצע. גימור ברמה גבוהה חשוב מאוד לכל בעל בית בכדי ליהנות גם ממראה מרשים.

במה יכול לעזור לנו חידוש אמבטיה

ישראלים רבים הכירו בשנים האחרונות את העבודות החשובות של חידוש אמבטיה. זאת מאחר ובאופן די ברור רבים אינם רוצים לראות כיצד הבית או הדירה שלהם מתמלאים רעשי שבירות והררי הריסות. חידוש אמבטיה מאפשר לכמעט כל בעל בית או דירה להפוך את חדר האמבטיה למקום הרבה יותר נעים להיכנס אליו. זאת תוך הקפדה על השארת כל הפריטים במקום ושימוש באמצעים מתקדמים על מנת לחדש את המראה ואת העמידות של אמבטיה מסוימת או אפילו של חרסינות וכיורים שונים.

המשך קריאה: במה יכול לעזור לנו חידוש אמבטיה

צ'יבי אמבטיות מציע את ה'מייק-אובר' המושלם לאמבטיה שלכם כאן תכירו את הדרך החדשנית והקלה ביותר ליהנות מחדש מהאמבטיה הישנה שלכם

276815 187498797966095 1452105021 n