שיפוץ אמבטיה - שיפוץ אמבטיות

צ'יבי אמבטיות מתמחה בשירות של שיפוץ אמבטיה לכל סוגיי האמבטיות !


אל תשברו את הראש ואל תשברו גם שום דבר באמבטיה. לא לחינם אנו נמצאים בתקופה מאוד מפותחת של חידושים,הרי כל זה נועד לשרת אתכם הלקוחות בצורה שתקל מאוד על החיים שלכם. צ'יבי אמבטיות קשוב לבעיה המוכרת כל כך של החשש מבית מבולגן שיכול להטריף אתכם לגמרי,עקב רצונכם המובן והברור של שיפוץ אמבטיה. מי שאומר לכם כי אין דרך קלה יותר ומהירה יותר לעשות זאת מבלי לוותר על האיכות כמובן,פשוט מטעה אתכם, וחבל כי ההפסד הוא כולו שלכם.כדאי להבין שאותו שיפוץ אמבטיה, מקצועי, איכותי ומקיף, של צ'יבי אמבטיות,הוא כזה המאפשר לכם להיכנס לאמבטיה משופצת בתוך זמן קצר יחסית וללא כל סיכון שתקבלו תוצאות נחותות חלילה עקב הסיום המהיר של העבודות. כל הסוד הוא שמדובר בשיטת שיפוץ אמבטיה שאינה מצריכה פירוק מסורבל ומיותר של כל האמבטיה שלכם. הוותק והניסיון של צ'יבי אמבטיות הוא לשירותכם, תוכלו לקבל מידע מדויק וליהנות משיפוץ,שרבים כבר נהנו ממנו, מיד כשתצרו קשר.

צ'יבי אמבטיות נותן מענה של שיפוץ אמבטיה ללא שבירה או הריסה כל שהיא בחדר האמבטיה כיום אין צורך לפרק את האריחים והכיור במהלך שיפוץ אמבטיה בכדי להתחדש!

ל-"צ'יבי ציפוי וחידוש אמבטיות" יש פתרון מענה זול ואמין לתהליך שיפוץ אמבטיה שנקרא "ציפוי אמבטיה". ציפוי אמבטיה מיוחד ומתאים הן לאמבטיות והן לכיורים 

h

IMG 3201

אנו נותנים גם שירות של עקירת אמבטיה וכל הנלווה לכך:

שיפוץ אמבטיה,אינסטלציה,החלפת אמבטיה לאגנית,החלפת כיור,החלפת ברזים,צביעת קירות בחדר האמבטיה,ריצוף בחדר אמבטיה,שיפוץ כללי בחדר אמבטיה

וכל מה שנמצא בחדר אמבטיה.

כל מה שצריך לדעת על שיפוץ אמבטיה !

מהלך של שיפוץ אחד החדרים הכי חשובים בכל מקום מגורים, הוא כזה שיכול להטריד את מנוחתם של בעלי הנכס. המחשבות המוכרות לגבי היקף העבודות, הבלגאן הזמני והדי ממושך, חוסר האפשרות להתרחץ והעלות הכללית של השיפוץ, הם דברים שיכולים להפריע לכל אחד. מדובר במחשבות הגיוניות ומוכרות מאוד שעוברות בראשו של כל בעל נכס בכל רחבי ישראל, ולכן חשוב לדעת כי היום שיפוץ אמבטיות יכול להיות מהלך שונה לגמרי.

אנשי מקצוע איכותיים מראים כיצד מעבר לעבודות השגרתיות במהלך של שיפוץ מסוג זה, אפשר בהחלט להיעזר בהם בצורה חדשנית ומרעננת הרבה יותר מאשר בעבר. שיפוץ אמבטיה עי צ'יבי אמבטיות בא להציג דרך שונה ומרשימה מאוד שמקצרת את העבודות אך לא מציגה שום התפשרות בכל הקשור לרמת התוצאה הסופית ולרושם העצום שהיא מדגישה. לכן אין צורך להרגיש לא בנוח אם רוצים לחדש את האמבטיה בצורה כמה שיותר איכותית ואפילו זולה.

צורת העבודה של צ'יבי אמבטיות היא בשורה אמיתית לכל בעל בית או דירה. זאת מאחר ומדובר במהלך מקצועי שבו נעשה שימוש בחומרים מתקדמים, בציוד מתאים ובטכניקות עבודה אחרות לגמרי. כך רואים בעלי הנכס שבכל שיפוץ אמבטיות אין צורך לעקור כלים סניטריים ואין צורך לפרק אריחים מהקירות. בזכות עבודות תיקון, ניקוי וחיטוי, ובזכות ציפויים עמידים בגוונים מרשימים האמבטיה משנה את פניה לשמחתם של הדיירים כולם.

    before2          after2

 

צ'יבי אמבטיות מציע את ה'מייק-אובר' המושלם לאמבטיה שלכם כאן תכירו את הדרך החדשנית והקלה ביותר ליהנות מחדש מהאמבטיה הישנה שלכם

276815 187498797966095 1452105021 n