תיקון אמבטיה - תיקון אמבטיות

ציבי אמבטיות מתמחה בתיקון אמבטיה מקצועי לכל סוגי האמבטיות !

 

ישנם מוצרים שעדיין שווה לתקן אותם ולא כדאי כלל לקנות חדשים במקומם.

צ'יבי אמבטיות מציע לכם לפעול בחוכמה ולחסוך מעצמכם טרחה ועלויות מיותרות.  תיקון אמבטיה הוא פתרון מושלם כשהוא מבוצע על ידי איש מקצוע איכותי. לא תאמינו איך תיראה האמבטיה שלכם אחרי תיקון מקצועי עם חומרים איכותיים ועבודה נכונה. צ'יבי אמבטיות יבצעעבורכם תיקונים של כל סוגי האמבטיות.חשוב לדעת כי אמבטיות מסוגים שונים דורשות תיקון אמבטיה יחודי לכל חומר שממנו מיוצרת האמבטיה. התיקון יבוצע בצורה שבה תשכחו לגמרי את מצבה העגום הקודם של אותה אמבטיה,ולא משנה אם היא עשויה מפח,מיציקה או מחומר אקרילי. ברוב המקרים לא כדאי כלל וכלל לקנות אמבטיה חדשה,שדורשת היערכות לוגיסטית של פירוק והרכבה יקרה של האמבטיה החדשה.תיקון אמבטיה יכול בקלות להעניק לכם חוויה של אמבטיה הנראית כמו חדשה ושאיכותהלא נופלת מזו של הרבה אמבטיות חדשות. אל תמשיכו להתאכזב ולהתעצבן ממראה האמבטיה הוותיקה שלכם,טלפנו עוד היום לצ'יבי אמבטיות ותבינו עד כמה יכולה האמבטיה שלכם להיראות הרבה יותר טוב.

ישנם מצבים שהאמבטיה מקבלת מכה או דפיקה,כיום אפשר לתקן את המכה בעזרת חומרים וכלים מיוחדים ומקצועייםאין צורך להחליף או לשבור את האמבטיה ניתן לתקן את האמבטיה. 

1031              1041

צ'יבי אמבטיות נותן שירות תיקון אמבטיה
לכל סוגי האמבטיות כגון: אמבטית פח / אמבטית יציקה / אמבטיה אקרילית

תיקון אמבטיה מסוג פח:

ישנם מצבים שדופן האמבטיה מחליד או מקבל מכה ונוצר ריקבון, זהו דבר נפוץ באמבטיה מסוג פח.
לצ'יבי ציפוי אמבטיות ישנו פיתרון מעולה אמין וזול לסוג הבעיה הזו, ניתן גם להתאים את גוון התיקון לצבע האמבטיה.

תיקון אמבטיה מסוג יציקה:

באמבטיה מסווג יציקה בדרך כלל האמייל נשחק ומקבל שריטות או סדקים גם לסוג בעיה זו יש פתרון.לצ'יבי ציפוי אמבטיות ישנו פתרון והוא תיקון אמבטיה ללא פירוק או שבירהעל ידי חומרים מקצועים ואיכותיים.

תיקון אמבטיה מסוג אקרילית:

מרבית האמבטיות החדשות כיום עשויות מחומר אקרילי (פיברגלס)ישנם הרבה מצבים שהתקנת האמבטיה מתבצעת בצורה לא טובה ומקצועית, לכן ישנם מצבים שהאמבטיהמקבלת פיצוץ, חור, סדק וכו', 

צ'יבי ציפוי ותיקון אמבטיות מתמחה בתהליך תיקון אמבטיה

 i2a1qexh44zmbo6t4eaa

 כיצד יכול לעזור לנו שירות של תיקון אמבטיה

כולנו יודעים שהזמן עושה שלו, ואמבטיה שבעבר הייתה מרשימה וחזקה, הופכת להיות כזו שלא ממש כיף להיכנס אליה. לעתים מדובר על אמבטיית פח שהדופן שלה החליד בצורה לא נעימה או שלאחר מכה שקבלה היא סובלת מריקבון, ולעתים מדובר על אמבטיית יציקה ישנה שבה האמייל נשחק ואז נראים עליה שריטות ואפילו סדקים שונים. לכן שירות מקצועי של תיקון אמבטיה יכול להיות כזה שיסייע מאוד לכל מי שלא רוצה לפרק את האמבטיה הישנה שלו ולהיכנס לתהליך ארוך, יקר, מסורבל, מלכלך ולא נעים של שיפוצים.

חשוב לציין שכיום שירות מקצועי של תיקון אמבטיה המבוצע ע"י מומחה כמו צ'יבי אמבטיות מסייע גם למי שיש לו אמבטיה חדשה יחסית שיוצרה מחומרים אקריליים. מאחר ובשנים האחרונות אנו רואים כיצד בלא מעט חנויות נמכרות אמבטיות פיברגלס שונות, הרי שבין אם מדובר על איכות לא גבוהה של האמבטיה ובין אם מדובר על התקנה לא נכונה שלה, התוצאה היא היווצרות סדקים, חורים ואפילו פיצוצים בעייתיים. לכן גם כאן לא צריך לחשוב על רכישת אמבטיה חדשה והתקנתה במקום הישנה, אלא לראות כיצד צ'יבי אמבטיות יכול לפתור את הבעיה.

אלו שמעוניינים להבין בדיוק עד כמה שירות כזה יכול לעזור להם, כדאי שיידעו שרק איש מקצוע מנוסה המכיר היטב את צורות התיקון המתקדמות הוא זה שיכול להציע תיקון אמיתי. צ'יבי אמבטיות מגיע עם הכלים המתאימים לכל תיקון אמבטיה והוא עושה שימוש רק בחומרים מתקדמים על מנת למלא בהם את החורים, הסדקים או הפיצוצים. לאחר מכן הוא מלטש את המקומות שעליהם עבד ומצפה את האמבטיה בשכבות רבות של צבע מיוחד. כך, לא רק שנעלמות הפגיעות השונות, אלא גם נוצר מראה מרענן של אמבטיה מרשימה ועמידה לאורך זמן.

10287887 10203580198370731 1080789691 o.jpg555  

 אמבטיה היא חלק חשוב בכל מבנה מגורים והיא דורשת פתרונות ממוקדים בלא מעט מקרים. מאחר והיום כבר לא צריך לפרק את האמבטיה הישנה ולהתקין אחרת במקומה, בעלי בתים ודירות בכל רחבי ישראל נהנים היום מאפשרויות של תיקון מדויק והחזרת המראה הנעים לאמבטיות פח ישנות או לאמבטיות אקריליות ויציקה.

כך הופך להיות תיקון תחתית אמבטיה לשירות מצוין שמקל מאוד על רבים מבעלי הנכסים. תיקון זה מתייחס לטיפול בחלק התחתון של האמבטיה שנושא את רוב עומס השימוש. אם הצבע של התחתית דהה, או אם האמבטיה קיבלה שריטות או מכות בחלק התחתון, תיקון כזה משנה לחלוטין את המצב ומחזיר את האמבטיה לפעילות מלאה מבלי לחדש את כולה וללא עבודות שיפוץ נרחבות.

 להמשך קריאה עוד על תיקון תחתית (קרקעית) כנסו לקישור 

צ'יבי אמבטיות מציע את ה'מייק-אובר' המושלם לאמבטיה שלכם כאן תכירו את הדרך החדשנית והקלה ביותר ליהנות מחדש מהאמבטיה הישנה שלכם

276815 187498797966095 1452105021 n