צ'יבי אמבטיות אהבה לאמבט ראשון 052-4378235

3

הלבשת אמבטיה

הלבשת אמבטיה אקרילית מקצועית

קרא עוד

הלבשת אמבטיה אקרילית

4

ציפוי אמבטיה

ציפוי אמבטיה מקצועי בהתזה חמה

קרא עוד

ציפוי אמבטיה

IMG 4978

תיקון אמבטיה

תיקון דופן חלוד באמבטיה

קרא עוד

תיקון אמבטיה ודופן

צ'יבי אמבטיות מציע את ה'מייק-אובר' המושלם לאמבטיה שלכם    

 

כאן תכירו את הדרך החדשנית והקלה ביותר ליהנות מחדש מהאמבטיה הישנה שלכם.

זו לא פשרה, אלא שיפור מרשים הבא לידי ביטוי ביופי, עמידות והיגיינה.

צ'יבי אמבטיות מציע פתרונות אמיתיים של שיפוץ וחידוש אמבטיות בתוך פרק זמן קצר,

במחירים אטרקטיביים ובשירות אישי ברמה הגבוהה ביותר.

הפתרונות כוללים שירותי חידוש ע"י ליטוש, צביעה וציפוי של מערכות רחצה ביתיים מבלי שיהיה צורך לפרק ולהתקין כלים סניטריים.

החל מתכנית עבודה מדויקת לכל אמבטיה, דרך מיומנות גבוהה וניסיון רב בשימוש בחומרי עבודה מתקדמים, ועד לשירות אדיב, מקצועי ואמין, צ'יבי אמבטיות מציע את הפתרון האיכותי, הנוח והזול ביותר עבורכם.

tel aviv chibi bath 11 

 

מהיום אין צורך להוציא עשרות אלפי שקלים על חידוש האמבטיה שלכם !!!

התרשמו מהעבודות שמוצגות באתר וצרו קשר כבר עכשיו כדי לקבוע פגישת ייעוץ.  

                                                                   

לידעת כל המתרחצים...

השימוש שאנו עושים באמבטיה שלנו, הוא דבר שאנו נהנים ממנו מאוד ולכן אנו מעוניינים גם לשמור על חדר זה כחדר מטופח וכזה שנעים להיות בו. אמבטיות בבתים רבים בישראל הן כאלו שבחירתן וניקיונן הם דברים שבהם אנו משקיעים לא מעט. אמבטיה איכותית ויפה מעניקה לנו הרבה יותר ממקלחת מהירה, אלא שהיא מפנקת אותנו בטבילות ארוכות ומרגיעות ומאפשרת לנו להתחיל, או להמשיך את היום, בצורה הרבה יותר רעננה ומכובדת.
אמבטיות משרתות אותנו שנים רבות, אך בסופו של דבר גם הן סובלות מעייפות החומר. כך קורה שמי שמביט מעט יותר לעומק באותה אמבטיה שבה מתקלח פעם ביום או יותר, מגלה כי כבר קשה לנקות אותה או שסדקים שונים מאיימים להפוך אותה ללא שמישה בעתיד הקרוב. בשלב זה חודרת המחשבה הלא נעימה על כך שאתם ניצבים לפני עבודות שיפוצים שעתידים לגזול מכם כסף רב, זמן שאין לכם, ולהעמיס עליכם כאב ראש שלא ממש מתאים לכם.

מהיופי של האמבטיה ועד לבריאות שלכם

חשוב להכיר את האפשרויות האיכותיות והמתקדמות של ציפוי אמבטיה ושל חידוש אמבטיה. זאת מאחר ובעזרת שיטות אלו רבים בישראל זוכים ליהנות מחדש מחדר אמבטיה משודרג המעניק לכל דייר בבית הנאה גדולה ממראה מרשים. לאחר ציפוי אמבטיות לא רק המראה הוא זה שמציג שינוי ניכר אלא גם היכולת שלכם לשמור על בריאותכם. ציפוי אמבטיות מתחיל בחיטוי וניקוי, כך שבקטריות ומזיקים שונים מחוסלים בכדי למנוע מהם לאיים על בריאותכם.
צ'יבי אמבטיות נחשב למוביל בתחום של ציפוי אמבטיה, חידוש אמבטיה, והצעת פתרונות מתקדמים ומוכחים למראה ולאיכות החדר החשוב ביותר בבית. מאחר וכל חידוש אמבטיה חייב לספק תוצאות שמהן תוכלו לא רק להתרשם בכל מה שקשור ליופי ולעיצוב, אלא שגם תיהנו מעמידות ומאריכות שנים, הרי שרק בעל מקצוע המתמחה בתחום של ציפוי אמבטיות וכד'', יכול להבטיח לכם הצלחה מלאה של מהלך מקצועי וחשוב זה.

שכבה אחת מעל כולם

 

00003

 

 

 

 

הניסיון הרב שיש לצ'יבי אמבטיות בתחום של חידוש אמבטיה בצורות שונות,הביא לכך שהוא זוכה להערכה עצומה מלקוחותיו הרבים. הערכה זו מגיע בזכות מקצועיותו של צ''יבי אמבטיות,שהיא תוצאה של  שימוש בחומרים מהשורה  הראשונה,היעזרות בכלי עבודה איכותיים,  ושיטות עבודה מתקדמות המציגות  בפני כל לקוח כיצד ניתן להפוך גם  אמבטיות שנראות "אבודות" לכאלו שנראות  ממש כמו  חדשות.שירות  מושלם הוא דבר שכל לקוח דורש, ולכן ציבי אמבטיות  דואג ליצור שילוב מנצח של כל האלמנטים הנדרשים לשירות מושלם. צ'יבי אמבטיות דואג  לסיים כל  עבודה של ציפוי אמבטיה, חידוש אמבטיה,וכד',רק לאחר שהלקוח מביע שביעות רצון ומאשר בכך שצ'בי אמבטיות שוב עמד במשימה מורכבת וסיים אותה על הצד הטוב ביותר. ציפוי אמבטיות הוא דבר  שחייב להיעשות במספר רב של שכבות צבע מיוחד. והעבודה של צ'יבי אמבטיות היא שכבה אחת מעל כולם.

השירותים האיכותיים במיוחד של צ'יבי אמבטיות

לאחר יצירת קשר עם צ'יבי אמבטיות תוכלו ליהנות מבדיקה יסודית של מצב האמבטיה שלכם על מנת שיותאם לה סוג השירות. זאת מאחר ולצ'יבי אמבטיות מגוון רחב של שירותים, שלגבי כל אחד מהם זוכה הלקוח לקבל את כל המידע הרלוונטי טרם תחילת העבודות. כך ניתן ליהנות משירות שמדגיש את רמת האיכות ואת שמירת התוצאה הסופית הגבוהה למשך כמה שיותר זמן.

הלבשת אמבטיה אקרילי

הלבשה מדויקת של תותב אקרילי בעובי מתאים. בתוך 3 שעות יכולה אמבטיית פח להשתנות לחלוטין לאחר שצ'יבי אמבטיות מלביש עליה תותב איכותי וחזק. העבודות כוללות התאמה מושלמת לאמבטיות מלבניות בגדלים סטנדרטיים של 150-170 ס"מ.

חידוש כיורי מטבח

הכיור מלוכלך? הכתמים לא יוצאים? עבד הברק?

לצ'יבי אמבטיות יש פתרון מצוין לחידוש כיורים, חידוש לכיור מבצע על ידי התזה חמה של חומר מיוחד המתאים לחידוש כיורים.

חידושי אמבטיות מכל הסוגים 

שדרוג אמיתי ומרשים מאוד לאמבטיה הישנה. תוך ביצוע תיקונים נדרשים הופכת האמבטיה הישנה לכזו שכיף גדול להיכנס אליה, ממש כפי שהיה כשהייתה חדשה. צ'יבי אמבטיות מראה כיצד חידוש אמבטיה מונע את פירוקה, זריקתה, קניית חדשה במקומה, והתקנה הכוללת עבודות שיפוצים.

חידוש כיורים

צביעת אמבטיה

בזכות צבע מתקדם וחדשני שרק בעלי מקצוע אחראיים עובדים איתו, ממחיש צ'יבי אמבטיות כיצד ניתן לצבוע את האמבטיה ולהתרגש ממנה מחדש. את ההתרגשות ניתן לזקוף לא מעט לזכותם של גוונים שונים שיכול הלקוח לבחור בעבודות של צביעת אמבטיה.

ציפוי אמבטיה בהתזה

שירות מתקדם ומרתק שבו צ'יבי אמבטיות מצפה את האמבטיה הישנה במספר רב של שכבות צבע מיוחד. לאחר עבודות תיקון מקצועיות, ניקוי, חיטוי וליטוש, מוכנה האמבטיה הישנה לצביעה, והיא עוברת שינוי שהופך אותה למקום היגייני ומרשים הרבה יותר להתרענן בו.

תיקוני אמבטיות ושברים

היום לא צריך למהר ולזרוק אמבטיה עם סדקים או חורים. צ'יבי אמבטיות מראה כיצד כל עוד לא מדובר באמבטיה הרוסה לחלוטין, הוא יכול לתקן אותה באמצעות חומרים חזקים, טכניקות עבודה מקצועיות, מיומנות גבוהה ורמת גימור מרשימה.

שיפוץ אמבטיה

בלי שבירות, בלי הריסות, בלי פינוי, בלי עבודה ממושכת, ועם המון עדינות ועבודה ממוקדת, שיפוץ אמבטיה ע"י צ'יבי אמבטיות הוא חוויה אחרת לגמרי. חדר האמבטיה לובש צורה מרשימה ביותר בזכות טכניקות עבודה מודרנית שמונעות תהליך אגרסיבי, יקר, ומיותר.

 

מה זה ציפוי אמבטיה?

ציפוי אמבטיה זהו צבע שנקרא "אמייל קר" שמתאים לאמבטיות, הציפוי מתבצע בהתזה חמה וניתן לשלב ולשנות את גוון האמבטיה.

הציפוי מתאים לכל סוגיי האמבטיות: אמבטיות פח, אמבטיות אקריליות, אמבטיות יציקה יתרונות של ציפוי אמבטיה! 

1. לא צריך לעקור את האמבטיה הישנה. 2. ניתן לשנות את גוון האמבטיה. 3. אמבטיה חדשה רק לאחר 3 שעות עבודה.

זמן העבודה של ציפוי אמבטיה מקצועי הוא בין 2 ל 3 עבודה, וזמן יבוש האמבטיה לאחר ציפוי הוא 24 שעות לאחר סיום העבודה.

צ'יבי אמבטיות מציע את ה'מייק-אובר' המושלם לאמבטיה שלכם כאן תכירו את הדרך החדשנית והקלה ביותר ליהנות מחדש מהאמבטיה הישנה שלכם

276815 187498797966095 1452105021 n