צביעת אמבטיה - צביעת אמבטיות

אז באיזה צבע אתם רוצים את צביעת האמבטיה שלכם מבלי לקנות אחת חדשה?

 

אנו כבר לא בתקופה שבה כל פרויקט היה מסורבל ומסובך בצורה מתסכלת מאוד. היום אנו במרוץ משוגע שבו כל אחד רוצה לסיים כל דבר כמה שיותר מהר ולהרוויח כמה שיותר.
במיוחד בשביל זה צ'יבי אמבטיות כאן לשירותכם. אם אתם רוצים להתקלח באמבטיה מעוצבת בצורה שונה ולפנק את עצמכם בהרגשה הנעימה של התחדשות, כדאי שתדעו שמהיום זה אפשרי במהירות רבה יותר מאשר בעבר. צביעת אמבטיה תעניק לכם אמבטיה בגוון אחר שלא ישעמם אתכם ולא יפריע לכם יותר.צביעת אמבטיה היא פתרון מושלם ולא מהלך חובבני,
מאחר והיא מאפשרת לכם לקבל בתוך זמן קצר מאוד אמבטיה היגיינית ומעוצבת יותר. אלו שלא הכירו את האפשרות של צביעת אמבטיה והזמינו את צ''יבי אמבטיות לעבודה שכזאת,התחרטו על כך שלא עשו זאת קודם.לכן חבל על כל יום שעובר בבילוי באמבטיה הישנה שלכם,צרו קשר בכדי לקבל כל הסבר,והצעת מחיר הוגנת.

h

1009208 10201504596521982 1508067673 o

צ'יבי אמבטיות מתמחה בשירות של צביעת אמבטיה כללי :

צביעת אמבטיה מתבצעת על ידי מספר שלבים:

פיתוח שיטה מיוחדת ומקצועית לביצוע צביעת אמבטיה.
שלב א: ליטוש מכני של האמבטיה על ידי מבחר סוגי מלטשות.
שלב ב: לאחר ליטוש האמבטיה אנו מחטאים ומנקים את האמבטיה מכל
האבנית והחומרים שהצטברו בתוך האמבטיה.
שלב ג: שלב בו אנו מכינים את האמבטיה לצביעה כאשר האריחים והכליםהסניטריים
מוגנים מפני צביעת אמבטיה.
שלב ד: זמן הייבוש של תהליך צביעת אמבטיה הוא כ- 24 שעות מסיום העבודה.

מומלץ שחדר האמבטיה יהיה סגור למשך זמן הייבוש כדי שלא יצטבר אבק על הצבע המתיבש.

before2           after2

 

מה אנו צריכים לדעת על צביעת אמבטיה

 

כבר מספר שנים שישראלים רבים מבינים שלא צריך למהר ולזרוק את האמבטיה הישנה. זאת מאחר ואיש מקצוע איכותי יכול להציע שירות מרשים של צביעת אמבטיה בלא מעט בתים ודירות. כחלק מהרצינות של מומחה בתחום זה אפשר ליהנות מצבע מתקדם שמתאים בדיוק למשימה זו ומאפשר צביעה עמידה ומצוינת לאורך זמן. כדי ליהנות משירות איכותי של צביעה כזו חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של בעל ניסיון בתחום, כמו צ'יבי אמבטיות, ולהבין שהשינוי באמבטיה יהיה אמיתי ושיהיה תענוג לחזור לשוב ולהשתמש באמבטיה ללא כל חשש.

שירות של צביעת אמבטיה הוא כזה שבו מגיע צ'יבי אמבטיות ובודק את המצב של האמבטיה הישנה. למעט מקרים חריגים, אפשר לצבוע כל אמבטיה ולראות כיצד היא משנה לא רק את הגוון שלה אלא גם את היכולת שלה לעמוד מול חומרי ניקוי ומול 'העבודה' שהזמן עושה על כל חומר. לאחר הבדיקה מתחיל צ'יבי אמבטיות לנקות ולחטא את משטח האמבטיה, ועובר לשלב של ליטוש המשטח בצורה קפדנית. זאת על מנת להכין את האמבטיה לצביעה אחידה ולמנוע מצבים שבהם רמת השירות יכולה חלילה להיות לא גבוהה ולא משביעת רצון.

המומחיות של צ'יבי אמבטיות מוצגת לכל לקוח גם בשלב הסופי של התהליך. מדובר על שלב הצביעה שבו מותז צבע מתקדם ואיכותי במספר רב של שכבות. הצבע מותז ע"י קומפרסור מקצועי, ולא מדובר על צביעה במברשת. כך יוצרים כעשרים שכבות של צבע אחיד ונעים למגע. בסיום השירות מוריד צ'יבי אמבטיות את הכיסויים ששם להגנה על המקומות שליד האמבטיה כדי שהחדר יהיה נקי. האחריות שמקבל כל בעל דירה או בית שנעזר בשירות של צביעת אמבטיה ע"י צ'יבי אמבטיות מאפשרת גם היא להיות בטוחים ברמת השירות הגבוהה. 

 

צ'יבי אמבטיות מציע את ה'מייק-אובר' המושלם לאמבטיה שלכם כאן תכירו את הדרך החדשנית והקלה ביותר ליהנות מחדש מהאמבטיה הישנה שלכם

276815 187498797966095 1452105021 n